Helyszínek

Budaörs

 
2019-2020-AS TANÉVRE IS VÁRJUK AZ ÚJ TANÍTVÁNYOK JELENTKEZÉSÉT!
Jelentkezés folyamatosan.
Helyszín: Budai Táncterem - Budaörs, Baross utca 52. I. emelet (bejárat a Petőfi utca felől)
Korosztály: 4 - 23 éves korig, (fiúk, lányok)
Érdeklődni lehet Cservenyák Gabriella vezető edzőnél a +36 70 315 3229-es telefonszámon

Helyszíneink:

  Budai Táncterem - Baross utca: Budaörs, Baross utca 52. I. emelet (bejárat a Petőfi utca felől)
  Cservenyák Gabriella vezető edző   +36 70 315 3229


  ABS Sportcentrum: Budaörs, Szabadság út - Árok utca sarok
  Cservenyák Gabriella vezető edző   +36 70 315 3229


  Mindszenty Katolikus Iskola tornacsarnok: Budaörs, Esze Tamás utca 1.
  Cservenyák Gabriella vezető edző   +36 70 315 3229


Órarend:

CsoportNapIdőpontHelyszín
Óvodás 4-6 éves korig kedd 16:30 - 17:30 Budai Táncterem - Baross utca
Óvodás 4-6 éves korig csütörtök 16:30 - 17:30 Budai Táncterem - Baross utca
Kezdő csoport hétfő 17:00 - 18:00 ABS Sportcentrum
Kezdő csoport szerda 18:00 - 19:00 Mindszenty Katolikus Iskola tornacsarnok
Haladó hétfő 16:30 - 17:00 ABS Sportcentrum
Haladó szerda 16:00 - 17:00 ABS Sportcentrum
Versenyző előkészítő hétfő 15:00 - 16:30 ABS Sportcentrum
Versenyző előkészítő szerda 17:00 - 18:00 Mindszenty Katolikus Iskola tornacsarnok
Versenyző előkészítő péntek 16:30 - 17:00 Mindszenty Katolikus Iskola tornacsarnok
SFS versenyző kedd 15:00 - 16:30 Budai Táncterem - Baross utca
SFS versenyző csütörtök 17:30 - 18:30 Budai Táncterem - Baross utca
SFS versenyző péntek 15:00 - 16:30 ABS Sportcentrum
Ifi versenyző hétfő 15:00 - 16:30 ABS Sportcentrum
Ifi versenyző szerda 15:30 - 17:00 ABS Sportcentrum
Ifi versenyző csütörtök 18:30 - 20:00 Budai Táncterem - Baross utca
Gyerek versenyző csoport hétfő 14:45 - 16:15 Budai Táncterem - Baross utca
Gyerek versenyző csoport szerda 15:00 - 16:30 Budai Táncterem - Baross utca
Gyerek versenyző csoport péntek 15:00 - 16:30 Budai Táncterem - Baross utca
Gyerek-Junior csoport hétfő 16:15 - 17:15 Budai Táncterem - Baross utca
Gyerek-Junior csoport kedd 18:30 - 20:00 Budai Táncterem - Baross utca
Gyerek-Junior csoport csütörtök 15:00 - 16:00 Budai Táncterem - Baross utca
Junior csoport hétfő 17:15 - 18:30 Budai Táncterem - Baross utca
Junior csoport szerda 16:30 - 18:15 Budai Táncterem - Baross utca
Junior csoport péntek 16:30 - 18:00 Budai Táncterem - Baross utca
Felnőtt csoport hétfő 18:30 - 20:00 Budai Táncterem - Baross utca
Felnőtt csoport szerda 18:15 - 19:45 Budai Táncterem - Baross utca
Felnőtt csoport péntek 18:00 - 19:30 Budai Táncterem - Baross utca

Biatorbágy

 
A 2019-2020-as tanévben is várjuk új tanítványok jelentkezését!
Jelentkezés folyamatosan.
Helyszín: Biai Iskola Tornaterme Biatorbágy,Szentháromság tér 6.
Érdeklődni lehet Cservenyák Gabriella vezető edzőnél, telefon: +36 70 315 3229

Helyszíneink:

  Biai Iskola Tornaterme: Biatorbágy, Szentháromság tér 6.
  Cservenyák Gabriella vezető edző   +36 70 315 3229


Órarend:

CsoportNapIdőpontHelyszín
hétfő 16:30 - 17:30 Biai Iskola Tornaterme
csütörtök 17:00 - 18:30 Biai Iskola Tornaterme

Herceghalom

 
HERCEGHALMON IS VÁRJUK ÚJ TANÍTVÁNYOK JELENTKEZÉSÉT A 2019-2020-AS TANÉVRE!
Jelentkezés folyamatosan
Helyszín: Herceghalom,Tornacsarnok
Érdeklődni lehet Cservenyák Gabriella vezető edzőnél, telefon: +36 70 315 3229

Helyszíneink:

  Herceghalom Tornacsarnok: Herceghalom, Gesztenyés út 15.
  Cservenyák Gabriella vezető edző   +36 70 315 3229


Órarend:

CsoportNapIdőpontHelyszín
Versenyző csoport kedd 17:00 - 18:00 Herceghalom Tornacsarnok
Versenyző csoport csütörtök 18:00 - 19:00 Herceghalom Tornacsarnok
Tanfolyami csoport kedd 16:00 - 17:00 Herceghalom Tornacsarnok
Tanfolyami csoport csütörtök 17:00 - 18:00 Herceghalom Tornacsarnok

Kistarcsa

 
A 2019-202-as tanévben is várjuk új tanítványok jelentkezését kezdő, haladó és óvodás csoportjainkba!
Jelentkezés folyamatosan.
Helyszín: Simándy Ált.Isk. 2143 Kistarcsa, Ifjúság tér 3.
Érdeklődni lehet Farkas Edit szakosztály vezetőnél, telefon: +36 20 537 3781

Helyszíneink:

  Simándy Általános Iskola: Kistarcsa, Ifjúság tér 3, 2143
  Farkas Edit szakosztály vezető   +36 20 537 3781


Órarend:

CsoportNapIdőpontHelyszín
Kezdő csoport hétfő ,szerda, 17:300-18.30  -  Simándy Általános Iskola
Versenyző és haladó csoportok edzései tervezés alatt  -  Simándy Általános Iskola

Kőbánya

 
2019-2020-as tanévben is várjuk az új tanítványok jelentkezését 4-16 éves korig !
Jelentkezés folyamatosan.
Helyszín: Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kultúrális Központ (KÖSZI) színház terme 1105 Budapest, Előd u. 1.
Korosztály: 4 - 16 éves korig
Érdeklődni lehet Farkas Editnél telefon: +36 20 5373781

Helyszíneink:

  Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kultúrális Központ (KÖSZI) színház terme: 1105 Budapest, Előd u. 1.
  Farkas Edit szakosztály vezető   +36 20 537 3781


Órarend:

CsoportNapIdőpontHelyszín
Versenyző Csoport hétfő ,szerda, csütörtök 15:30-17:00 hétfő csütörtök; 18:00-19:30 szerda -  Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kultúrális Központ (KÖSZI) színház terme
Versenyző előkészítő csoport kedd, csürörtök 16:30-18:00 kedd, 17:00-18:30 csütörtök - 
Kezdő csoport kedd, csütörtök 16:30-18:00 kedd, 17:0018:30 csütörtök -  Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kultúrális Központ (KÖSZI) színház terme

Törökbálint

 
Óvodások és alsótagozatos kislányok jelentkezését várjuk 2019-2020-as tanévünkben is! A 12 évesnél idősebb gyerekeket szeretettel várjuk budaörsi csoportjainkba!
Jelentkezés folyamatosan.
Helyszín: Törökbálint, Munkácsy Mihály Művelődési Központ
Érdeklődni lehet Majoross Dóra edzőnél, telefon: +36 30 8447789

Helyszíneink:

  Munkácsy Mihály Művelődési Ház: Törökbálint, Munkácsy Mihály u. 83
  Budai Gréta edző   +36 30 250 2825


Órarend:

CsoportNapIdőpontHelyszín
kedd 16:30  - 18:00 Munkácsy Mihály Művelődési Ház
csütörtök 17:00 - 18:30 Munkácsy Mihály Művelődési Ház

Vecsés

 
2019-2020-BAN IS VÁRJUK AZ ÚJ TANÍTVÁNYOK JELENTKEZÉSÉT !
Jelentkezés folyamatosan.
Helyszín: Andrássy Gyula Általános Iskola Vecsés, Erzsébet tér 1.
Érdeklődni lehet Farkas Edit táncszakosztály vezetőnél, telefon: +36 20 537 3781

Helyszíneink:

  Andrássy Gyula Általános Iskola : Vecsés, Erzsébet tér 1.
  Farkas Edit szakosztály vezető   +36 20 537 3781


Órarend:

CsoportNapIdőpontHelyszín
kedd 18:30 - 20:00 Andrássy Gyula Általános Iskola
csütörtök 18:30 - 20:00 Andrássy Gyula Általános Iskola